Super League 2: Ισοπαλία… θρίλερ στο ΠΑΟΚ Β’ - Ηρακλής | Η βαθμολογία

Super League 2
Intime News

Super League 2: ΠΑΟΚ Β’ κι Ηρακλής αναδείχθηκαν ισόπαλοι (2-2), σε ένα ματς που είχε συγκλονιστικό φινάλε.

Η δεύτερη ομάδα του «Δικεφάλου του Βορρά» παραμένει στην κορυφή των playouts του Α’ ομίλου, έχοντας έναν πόντο παραπάνω από τον «γηραιό».

Ο Γκεμπνιόν άνοιξε το σκορ για τον Ηρακλή στο 66’, αλλά ο Γροσδής ισοφάρισε για τον ΠΑΟΚ Β’ στο 74’. Οι φιλοξενούμενοι πήραν ξανά το προβάδισμα με τον Κούστα στο 90+2’, αλλά ο Πανίδης έδωσε τον βαθμό στους γηπεδούχους με τέρμα στο 4ο λεπτό των καθυστερήσεων.

ΠΑΟΚ Β' (Αλεξιάδης): Μοναστηρλής, Δεληγιάννης, Τασιούρας, Παναγιώτου, Γιαξής, Τσοπούρογλου, Γκούμας, Ρουμιαντσέβ, Γρόσδης, Σμυρλής, Κανίς.
Ηρακλής (Παπαδόπουλος): Βελλίδης, Κωστόπουλος, Βιτλής, Γκεμπνιόν, Σιούτας, Εμπό, Δοϊρανλής, Αρόγιο, Ισνάλντο, Σπυρίδης, Κούστα.