Suzuki Swift Sport των 140 ίππων κόντρα σε AMG GT 63S των 640 ίππων
Πρόκειται για το γνωστό μύθο του Δαβίδ εναντίον του Γολιάθ, μόνο που σε αυτή την περίπτωση ο Δαβίδ χρειάστηκε να “κλέψει” λιγάκι για να καταφέρει να αντεπεξέλθει στην διαφορά ισχύος και φιλοσοφίας με τον Γερμανικό Γολιάθ.
![Suzuki Swift Sport των 140 ίππων κόντρα σε AMG GT 63S των 640 ίππων](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2020/01/04/swift.jpg?t=nvAspbty-u6_P2dw4NI3OQ)
Την κόντρα στην ευθεία “έστησαν’ οι συνάδελφοι του Car Magazine SA της Νότιας Αφρικής, φέρνοντας απέναντι ένα Suzuki Swift Sport των 140 ίππων με την Mercedes-AMG GT63 S.
Διαβάστε περισσότερα στο carzine.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή