F1: Ο Romain Grosjean στο Trophee Andros
Μετά τον Loeb και ο Romain Grosjean μπαίνει… στον πάγο και το Andros Trophy.
![F1: Ο Romain Grosjean στο Trophee Andros](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/12/09/Romain.jpg?t=jOp1B0G7chJsDjSLKviuVg)
O Romain Grosjean βρήκε το δρόμο προς τις παγωμένες πίστες και το Andros Trophy και θα τον δούμε να αγωνίζεται στην πίστα Alpe d'Huez, στις 19 και 20 Δεκέμβρη.
Ο Γάλλος οδηγός έχει ήδη λάβει μέρος σε προηγούμενες διοργανώσεις, κερδίζοντας μάλιστα στις πίστες Lans-en-Vercors (Ιανουάριος 2010) και Isola 2000 (Ιανουάριος 2011) στο τιμόνι ενός Renault Clio . Αυτή τη φορά θα οδηγήσει ένα Clio 3 της Dubourg Racing.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Το Κουβέιτ «βράζει»: Ο υδράργυρος φτάνει τους 54℃ και προκαλεί απόγνωση – «Καίγεται το δέρμα μου»](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/22/86eb555e-Kuwait.jpg?t=agryuXOD6ejxkjGr-fXqsQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή