Παν.Πρωτάθλημα Drift: Show στη Νέα Πέραμο
Η Οργανωτική Επιτροπή της Start Line ετοιμάζεται για τη διεξαγωγή του πρώτου αγώνα της χρονιάς.
![Παν.Πρωτάθλημα Drift: Show στη Νέα Πέραμο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/02/01/drift.jpg?t=W7b6nngLJh9V_6L42AsRHw)
Με ένα Drift Show ξεκινά η χρονιά του 2015 για την Start Line. Η εκδήλωση θα γίνει στο Κρατικό ΚΤΕΟ Νέας Περάμου στην παλαιά Εθνική Οδό Νέας Περάμου – Μεγάρων. Η εκκίνηση θα δωθεί στις 11.00 το πρωί της Κυριακής 8 Φεβρουαρίου 2015.
Κατά τη διάρκεια του αγώνα θα δοθούν, μετά από κλήρωση, πέντε (5) προσκλήσεις σε θεατές για τον αγώνα του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Drift που θα διοργανώσει η λέσχη στα Μέγαρα στις 30 – 31 Μαΐου, ενώ για τους συμμετέχοντες οδηγούς θα κληρωθούν δύο (2) δωρεάν συμμετοχές για τον ίδιο αγώνα.
Ο αγώνας διοργανώνεται υπό την αιγίδα του Δήμου Μεγαρέων και την υποστήριξη του Δημοτικού Διαμερίσματος Νέας Περάμου και της Εθελοντικής Ομάδας Μεγάρων «ΚΟΥΡΟΣ».
Η λέσχη ευχαριστεί θερμά την Περιφέρεια Δυτικής Αττικής για την παραχώρηση του χώρου διεξαγωγής της εκδήλωσης.
Φωτογραφία Driftwars
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Ντέμη Γεωργίου: «Το πάρτυ του γάμου της θα το κάνουμε στην κηδεία» - Τι λέει στενή φίλη της σεφ](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/22/036346a2-demi-Georgiou.jpg?t=F0g695XafvIVi91CZD2uBg)