Παν.Πρωτάθλημα 4x4: Συναγωνισμός και θέαμα στο 2ο Trial Ρεθύμνου (photos)
Με νικητές τους Τσουλακίδη (Κατηγορία Κ1), Τσουρλάκη ( Κατηγορία Κ2) και Κοκκίνη (Κατηγορία Κ3) έγινε το 2ο Trial Ρεθύμνου.
![Παν.Πρωτάθλημα 4x4: Συναγωνισμός και θέαμα στο 2ο Trial Ρεθύμνου (photos)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/11/05/Trial4X4Reth.jpg?t=G1jp_oJnDerpwcKzUx0Zqw)
Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε στα Πευκάκια Προφήτη Ηλία Ρεθύμνου, το 2ο Trial 4X4 που διοργάνωσε για φέτος ο Μηχανοκίνητος Αθλητικός Ρεθεμνιώτικος Σύλλογος (Μ.Α.Ρ.Σ.).
Το αγωνιστικό γεγονός που προσέλκυσε πολλούς θεατές και 11 εκκινούντες, ο συναγωνισμός ήταν έντονος και το θέαμα μοναδικό, αφού η θέα της περιοχής συνδυάζονταν ιδανικά με τις προσπάθειες των αγωνιζόμενων.
Όσον αφορά στα αποτελέσματα, στην Κατηγορία Κ1 νικητής αναδείχθηκε ο Μηνάς Τσουλακίδης (Suzuki Samurai), που τερμάτισε εμπρός από τους Κωνσταντίνο Πανταγιά (Toyota Land Cruiser), Δημήτρη Προβιά (Jeep Wrangler) και Κωνσταντίνο Βουλουμπασάκη (Suzuki Samurai).
Στην Κατηγορία Κ2 επικράτησε ο Βαγγέλης Τσουρλάκης (Suzuki Jimny), με τους Γιώργο Λιουδιάκη (Suzuki Samurai) και τον πρωτοεμφανιζόμενο Γιάννη Πεντάρη (Suzuki Samurai), να ακολουθούν.
Τέλος, στην Κατηγορία Κ3 ο Δημήτρης Κοκκίνης (Jeep Wrangler) πήρε τη νίκη, ακολουθούμενος από τους Μανώλη Ψιστάκη (Ιδιοκατασκευή), Γιώργο Διαμαντή (Ιδιοκατασκευή) και Δημήτρη Στεφανίδη (Suzuki Samurai).
Φωτογραφίες: ProFilm
![Παν.Πρωτάθλημα 4x4: Συναγωνισμός και θέαμα στο 2ο Trial Ρεθύμνου (photos)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2015/11/05/Trial4X4Reth1.jpg?t=KF4PRe9Q8ZvhOuMvHEo47Q)
![Παν.Πρωτάθλημα 4x4: Συναγωνισμός και θέαμα στο 2ο Trial Ρεθύμνου (photos)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2015/11/05/Trial4X4Reth2.jpg?t=ZRcgWsL-p1SWmJMxp-JWFg)
![Παν.Πρωτάθλημα 4x4: Συναγωνισμός και θέαμα στο 2ο Trial Ρεθύμνου (photos)](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2015/11/05/1718142773438-399431645-Trial4X4Reth.jpg?t=QEzb1RGaptjxJV2IVAJ87w)