Η ατάκα του Καμμένου στους δημοσιογράφους στη ΔΕΘ
Σαν βρεγμένος...γάτος έφθασε στη ΔΕΘ ο πρόεδρος των Ανεξαρτήτων Ελλήνων, Πάνος Καμμένος, που όμως δεν φάνηκε καθόλου ενοχλημένος. Αντίθετα, έκανε και χιούμορ.
![Η ατάκα του Καμμένου στους δημοσιογράφους στη ΔΕΘ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/09/10/kamenos1439530010.jpg?t=yHPNeW8serLLKCo9XgwhUg)
Με βρεγμένο σακάκι μπήκε ο Πάνος Καμμένος στο Βελλίδειο προκειμένου να δώσει συνέντευξη τύπου. Εκεί, κάποιοι δημοσιογράφοι του είπαν: "Βραχήκατε πρόεδρε".
Κι εκείνος απάντησε με χιούμορ: "Δεν πειράζει! Το βράδυ των εκλογών να μη βραχούμε".
![2222 442 355](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2015/09/10/2222_442_355.jpg?t=5vrwMeVww4GxlL2QbsmznA)
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή