Ο Λεβέντης πήγε στη Βαρβάκειο κι άρχισε τις selfies!
Ειδήσεις | Βασίλης Λεβέντης: Tην Βαρβάκειο αγορά της Αθήνας επισκέφθηκε, την Καθαρά Δευτέρα (27/02/2017) ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων, Βασίλης Λεβέντης, συνοδευόμενος από τον βουλευτή Μάριο Γεωργιάδη.
![Ο Λεβέντης πήγε στη Βαρβάκειο κι άρχισε τις selfies!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/02/27/LEVENTIS.jpg?t=09OeHYvRaAHdHD6GOxsoAg)
Ο κ. Λεβέντης συνομίλησε με πολίτες που βρισκόντουσαν εκείνη την ώρα στην αγορά και δεσμεύτηκε ότι θα είναι πάντα δίπλα στους πολίτες που δοκιμάζονται από την κρίση.
Ωστόσο, ο πρόεδρος της Ένωσης Κεντρώων βρήκε την ευκαιρία να βγάλει και μια selfie, ενώ τη σχετική φωτό ανάρτησε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ο Μάριος Γεωργιάδης.
Δείτε παρακάτω τη φωτό
Σχετικές ειδήσεις
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή