Κι όμως: Η Άννα - Μισέλ Ασημακοπούλου ζει τον απόλυτο έρωτα! (vid)
«Πέρυσι το καλοκαίρι έκανα τάμα. Είπα ότι θέλω υγεία και να βρω τον έρωτα της ζωής μου και ο καλός Θεός μου το έστειλε». Αυτό δήλωσε η βουλευτής Ιωαννίνων της ΝΔ, Άννα – Μισέλ Ασημακοπούλου, αποκαλύπτοντας ότι είναι περισσότερο ερωτευμένη από ποτέ.
![Κι όμως: Η Άννα - Μισέλ Ασημακοπούλου ζει τον απόλυτο έρωτα! (vid)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/05/05/asimakopoulou.jpg?t=FPnMypVl19D9Crstn42itw)
«Τελευταία είμαι πολύ ευτυχισμένη. Η ελπίδα είναι στον έρωτα και την αγάπη. Έχω βρει τον έρωτα της ζωής μου. Περνάω μια πολύ ωραία φάση στην προσωπική μου ζωή», είπε η «γαλάζια» βουλευτής, μιλώντας στην εκπομπή «Happy Day».
Σύμφωνα με την κ. Ασημακοπούλου, η γνωριμία με τον αγαπημένο της έγινε μέσω φιλικών προσώπων της. «Το λες και προξενιό», είπε χαρακτηριστικά.
Σχετικές ειδήσεις
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή
07:00
∙
ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ