Το ζεϊμπέκικο του Δημήτρη Κουτσούμπα στο φεστιβάλ της ΚΝΕ (vid)
Για άλλη μία φορά ο γενικός γραμματέας της ΚΕ του ΚΚΕ, Δημήτρης Κουτσούμπας έδειξε τις χορευτικές του ικανότητες κατά τη διάρκεια του 43ου φεστιβάλ της ΚΝΕ στο πάρκο Τρίτση.
![Το ζεϊμπέκικο του Δημήτρη Κουτσούμπα στο φεστιβάλ της ΚΝΕ (vid)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/09/23/4235298.jpg?t=2z1gPYNzHh_AQDkADYmTtg)
Ο Δημήτρης Κουτσούμπας μόλις άκουσε από τα ηχεία το τραγούδι «Ρόζα» του Δημήτρη Μητροπάνου άρχισε να χορεύει ένα βαρύ ζεϊμπέκικο και αποθεώθηκε από το κοινό.
Δεν είναι άλλωστε η πρώτη φορά που ο Δημήτρης Κουτσούμπας δείχνει τις χορευτικές του ικανότητες στο ζεϊμπέκικο.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή