Κυνηγοί εναντίον...αγριογούρουνων
Πλήθος κυνηγών όρμησε κατά των αγριογούρουνων! Το έλα να δεις γίνεται στην Ήπειρο κάθε Τετάρτη και Σαββατοκύριακο.
![Κυνηγοί εναντίον...αγριογούρουνων](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/09/30/1ecc0bb0fcc6cb275708784b2b774195.jpg?t=1AYEY2utdttNjlYt9I8U2w)
Τα αγριογούρουνα πάρα πολλά, καθώς η ύπαιθρος έχει εγκαταλειφθεί, αλλά πάμπολλοι και οι κυνηγοί. . Ωστόσο οι κυνηγοί τις πρώτες μέρες έναρξης της θήρας αγριογούρουνου δηλώνουν ικανοποιημένοι. Και οι επιτυχίες πολλών παρεών δεν είναι λίγες.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή