Εκλογές 2015: Ψήφισε με το νυφικό
Μια νύφη από την Καρδίτσα πήγε να ασκήσει το εκλογικό της δικαίωμα στο δημοτικό σχολείο Δρακότρυπας του δήμου Μουζακίου αμέσως μετά το γλέντι του γάμου της.
![Εκλογές 2015: Ψήφισε με το νυφικό](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/01/25/nifi.jpg?t=-mCqA3YDBrgqeH4BAk1cVw)
Η νύφη προσήλθε να ψηφίσει στον τόπο καταγωγής της, το χωριό Δρακότρυπα του δήμου Μουζακίου. Όσοι παρευρέθηκαν στο δημοτικό σχολείο του χωριού χειροκρότησαν και επευφήμησαν τη νεόνυμφη.
.
ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή