Παράδοση - Παραλαβή Διοίκησης του ΚΕΑΤ
Παρουσία του Αρχηγού Τακτικής Αεροπορίας, Αντιπτέραρχου (Ι) Χρήστου Χριστοδούλου, έγινε στις 18/5/2015 η τελετή παράδοσης - παραλαβής της Διοίκησης του Κέντρου Αεροπορικής Τακτικής (ΚΕΑΤ), από τον Ταξίαρχο (Ι) Θεόδωρο Λίγκρη στον Σμήναρχο (Ι) Δημήτριο Παναγιωτόπουλο, στην Αεροπορική Βάση Ανδραβίδας.
![Παράδοση - Παραλαβή Διοίκησης του ΚΕΑΤ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/05/20/2015-05-19-keat_1350.jpg?t=zwZXgU7oCxsuyQfnHlBGGg)
Στην τελετή παραβρέθηκαν αντιπροσωπείες Αξιωματικών των Κλάδων των Ενόπλων Δυνάμεων και των Σωμάτων Ασφαλείας, απόστρατοι Αξιωματικοί της Πολεμικής Αεροπορίας καθώς και εκπρόσωποι των τοπικών πολιτειακών και θρησκευτικών Αρχών.
![Παράδοση - Παραλαβή Διοίκησης του ΚΕΑΤ](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2015/05/20/2015-05-19-keat_1368.jpg?t=WvUEcewdNJfqk7yRr8jrlQ)
0102
Παράδοση - Παραλαβή Διοίκησης του ΚΕΑΤ
![Παράδοση - Παραλαβή Διοίκησης του ΚΕΑΤ](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2015/05/20/2015-05-19-keat_1382.jpg?t=3E5Y9AI98NVAAcwFyJjnIg)
0202
Παράδοση - Παραλαβή Διοίκησης του ΚΕΑΤ
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή
05:18
∙
ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ
Η αποτίμηση της επίσκεψης Μητσοτάκη στη Λευκωσία - Η επόμενη μέρα για το Κυπριακό μετά τις δηλώσεις Ερντογάν
05:18
∙
ΔΙΠΛΩΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΒΑΤΗΡΙΟ