Ο γηραιότερος σκύλος του ελληνικού στρατού ξηράς πήρε... σύνταξη (pic)
Μετά από 13 χρόνια υπηρεσίας ως πολύτιμος φύλακας σε Μονάδες, «αποσύρθηκε» από την ενεργό υπηρεσία.
![Ο γηραιότερος σκύλος του ελληνικού στρατού ξηράς πήρε... σύνταξη (pic)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/08/07/00000000000aakooiiiaii-1-1.jpg?t=4CVEjkCx5gE98jRQXJP1sQ)
Ο Ρεξ είναι ο γηραιότερος στρατιωτικός σκύλος του Στρατού Ξηράς, πήρε σύνταξη. Γηροκομήθηκε πριν λίγες ημέρες στις εγκαταστάσεις του Γ΄ Κτηνιατρικού Νοσοκομείου που εδρεύει στη Θέρμη της Θεσσαλονίκης.
Ο σκύλος, απολαμβάνει την αγάπη και τις φροντίδες του προσωπικού. Τον χτενίζουν, το φροντίζουν και του παρέχουν ειδική διατροφή κατάλληλη για την ηλικία του, όπως διαβάζουμε στο egklimatikotita.gr.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή