Πασχαλινή Αγορά στην 115ΠΜ
Στη Λέσχη Αξιωματικών της 115 Πτέρυγας Μάχης (ΠΜ), στην Αεροπορική Βάση Σούδας, στα Χανιά, διοργανώθηκε στις 15/4 πασχαλινή αγορά από τον εθελοντικό οργανισμό «Το Χαμόγελο του Παιδιού».
![Πασχαλινή Αγορά στην 115ΠΜ](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/04/21/ebd2a__FGH.jpg?t=s7I0gRaO5V-Cw45Vn2aECA)
Επίσης, με τη συμμετοχή του προσωπικού της Μονάδας, συγκεντρώθηκε σημαντική ποσότητα ειδών πρώτης ανάγκης, τα οποία και προσφέρθηκαν στο «Χαμόγελο του Παιδιού».
![Πασχαλινή Αγορά στην 115ΠΜ](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2016/04/21/115pm_02-238x357.jpg?t=EmYeo3t90BzbLGKn_Z73ng)
0101
Πασχαλινή Αγορά στην 115ΠΜ
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή