Πολεμική Αεροπορία: Παράδοση-Παραλαβή Διοίκησης της ΣΔΙΕΠ/ΠΑ (pics)
Παρουσία του Διοικητή της Διοίκησης Αεροπορικής Εκπαίδευσης (ΔΑΕ), Υποπτέραρχου (Ι) Θωμά Χατζηαθανασίου, έγινε στις 10/3 η τελετή παράδοσης – παραλαβής της Διοίκησης της Σχολής Διοίκησης και Επιτελών της Πολεμικής Αεροπορίας (ΣΔΙΕΠ/ΠΑ), από τον Αντιπτέραρχο (Ι) Μαρίνο Λούκο στον Ταξίαρχο (Ι) Γεώργιο Παντελή, στην Αεροπορική Βάση Δεκέλειας, στο Τατόι.
![Πολεμική Αεροπορία: Παράδοση-Παραλαβή Διοίκησης της ΣΔΙΕΠ/ΠΑ (pics)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/03/13/1.jpg?t=zXkJA0sTQ2h2AxUOHIL_Qg)
Στην τελετή παραβρέθηκαν Ανώτατοι Αξιωματικοί της ΠΑ, οι Διοικητές των Μονάδων της Αεροπορικής Βάσης Δεκέλειας, καθώς και το προσωπικό και οι σπουδαστές της Σχολής.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή