Αύριο 21 Μαρτίου η τελευταία πανομογενειακή για την παρέλαση 2ας Απριλίου στη Φιλαδέλφεια
Ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας Ελληνικών Σωματείων Φιλαδέλφειας και Μείζονος Ντελαγουέαρ, Νικόλαος Σπηλιώτης, ανακοίνωσε τη σύγκληση πανομογενειακής συγκέντρωσης, της τελευταίας πριν από την Εβδομάδα Εορτής της Ελληνικής Ανεξαρτησίας, η οποία θα κορυφωθεί με την παρέλαση της 2ας Απριλίου στην Φιλαδέλφεια.
![Αύριο 21 Μαρτίου η τελευταία πανομογενειακή για την παρέλαση 2ας Απριλίου στη Φιλαδέλφεια](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2017/03/20/elliniki-simaia-6501-800x547_0.jpg?t=uxjWKjcl6y959in6bl1EPA)
Η συγκέντρωση θα λάβει χώρα την Τρίτη 21 Μαρτίου, στις 7:00 μ.μ., στο κτίριο του Συλλόγου Ποντίων «Ακρίται» (6456 Market St, Upper Darby, PA 19082) .
Σχετικές ειδήσεις
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή