O Mελάς θα ψήφιζε «Ναι» και στον... Πύρρο Δήμα!
Η αλήθεια βέβαια είναι ότι το περιμέναμε...
![O Mελάς θα ψήφιζε «Ναι» και στον... Πύρρο Δήμα!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/12/09/1717810118602-606148703-tromokrarisa.jpg?t=QTLFNFXlSXhsX1h-05GMjA)
Δεν πρόλαβε να κλείσει το μικρόφωνο του ο Σαμαράς, μετά την αναγγελία της υποψηφιότητας Δήμα και ο πρώτος που έσπευσε να ξεκαθαρίσει τη θέση του και να φωνάξει «ΝΑΙ» ήταν ο Μελάς. Ναι, ο τέως βουλευτής των ΑΝΕΛ για τον οποίο είχε γίνει τόσος ντόρος.
Η αλήθεια βέβαια είναι ότι το περιμέναμε. Μας είχε προϊδεάσει ο Καμμένος.
Και η ακόμη μεγαλύτερη αλήθεια είναι ότι ο Μελάς ακόμη και τον... Πύρρο Δήμα να κατέβαζε ο Σαμαράς, θα έλεγε «ΝΑΙ» και πάλι. Την είχε πάρει από πριν την απόφαση του.
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή