Μικαέλα Φωτιαδή: Ξυλοκόπησαν το μοντέλο - «Έστειλε τελικά τα ανθρωπάκια του… Μπράβο να σε χαίρονται»
«Πονάω ακόμη, δεν μπορώ να μιλήσω. Έφαγα μπουνιές στο κεφάλι δυνατά» είπε μεταξύ άλλων η Μικαέλα Φωτιάδη
![Μικαέλα Φωτιαδή: Ξυλοκόπησαν το μοντέλο - «Έστειλε τελικά τα ανθρωπάκια του… Μπράβο να σε χαίρονται»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/02/07/mikaela.jpg?t=xu2hSUXN_LJc6YjsmlAiNA)
Η Μικαέλα Φωτιάδη έπεσε θύμα ξυλοδαρμού όπως προκύπτει από μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram. Για το περιστατικό μίλησε το πρωί της Τετάρτης 7 Φεβρουαρίου στην κάμερα της εκπομπής «Super Κατερίνα».
Πιο συγκεκριμένα, η πρώην Σταρ Ελλάς και παίκτρια του GNTM εμφανίζεται χτυπημένη στη δημοσίευση της στο instagram και έγραψε πάνω στο στιγμιότυπο: «Έστειλε τελικά τα ανθρωπάκια του… Μπράβο να σε χαίρονται».
Στη συνέχεια, η Μικαέλα Φωτιάδη δημοσίευσε ακόμη ένα Instagram Story που έγραφε:
«Κανείς δεν με σακατεύει εμένα. Απλώς με προκαλεί. Και εκεί που προκαλείς να περιμένεις και αντιδράσεις. Θα μιλήσω μόλις μου φύγει ο πονοκέφαλος. Κατά τ’ άλλα είμαι μια χαρά και σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Να μην εμπιστεύεσαι κανέναν. Ο καλύτερος μπορεί να γίνει ο χειρότερος. Τα φιλιά μου».
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2024/02/07/1718123501281-107342293-mikaela.jpg?t=byxOs9zkVleVsB1p7Y_5Qw)
Η Μικαέλα Φωτιάδη μίλησε στην εκπομπή, εξηγώντας τι συνέβη αλλά και την κατάσταση στην οποία βρίσκεται: «Πονάω ακόμη, δεν μπορώ να μιλήσω. Έφαγα μπουνιές στο κεφάλι δυνατά. Ούτε εγώ η ίδια δεν έχω καταλάβει καλά καλά τι έχει συμβεί και για ποιον λόγο. Εμένα με άρπαξαν και έκανα επίθεση για αυτό έφαγα πολλές μπουνιές και ο μόνος λόγος που τη γλίτωσε εκείνος και τις έφαγα εγώ ήταν επειδή δεν ήξερα αν έχει κάποιο όπλο ή μαχαίρι.
Προς το παρόν θέλω απλά να συνέλθω και να το σκεφτώ με καθαρό μυαλό, χτύπησα τόσο πολύ που μέχρι και εμετούς έκανα χθες και τώρα ζαλίζομαι πολύ».
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)