Yποψήφια με τον Τζιτζικώστα η Βούλα Πατουλίδου
Η χρυσή ολυμπιονίκης της Βαρκελώνης το 1992, Βούλα Πατουλίδου, ανακοινώθηκε και επισήμως σήμερα Παρασκευή ως υποψήφια αντιπεριφερειάρχης Θεσσαλονίκης, με την παράταξη «Αλληλεγγύη» του Απόστολου Τζιτζικώστα.
![Yποψήφια με τον Τζιτζικώστα η Βούλα Πατουλίδου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/11/86db8391bacb54912f4c0ef28e5b07f2.jpg?t=m7N6LfzvgpoIBar_81F0cA)
Η Βούλα Πατουλίδου παρουσιάζεται στους δημοσιογράφους, στο προεκλογικό κέντρο της περιφερειακής παράταξης Τζιτζικώστα αυτή την ώρα, ενώ νωρίτερα είχε σύσκεψη με τον κ. Τζιτζικώστα και το επιτελείο του, για να κάνουν όλοι μαζί την εμφάνισή τους ενώπιον των εκπροσώπων των ΜΜΕ.
Voria.gr
Διαβάστε επίσης: Εφετείο Θεσσαλονίκης:Μη έκδοση στην Τουρκία πολιτικού πρόσφυγα
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή