Εκλογές 2014: Στο Παγκράτι ψήφισε ο Αβραμόπουλος
Στο 4ο Δημοτικό Σχολείο Αθηνών, στο Παγκράτι, άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα ο υπουργός Εθνικής Άμυνας κ. Δημήτρης Αβραμόπουλος μαζί με τη σύζυγό του και τους γιους του.
![Εκλογές 2014: Στο Παγκράτι ψήφισε ο Αβραμόπουλος](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/05/18/fb13561d7812e373486d4100c466b447.jpg?t=PX0GqB9C_rtuUv1MSvTSYA)
Ο υπουργός έφθασε στις 10.30’ το πρωί με το προσωπικό του αυτοκίνητο και χωρίς ασφάλεια.
Κατά την προσέλευση και την αποχώρησή του, ο κ. Αβραμόπουλος συνομίλησε με πολίτες και αντάλλαξε μαζί τους απόψεις, όπως επιβεβαιώνει και ο αδιάψευστος φωτογραφικός φακός…
Διαβάστε επίσης
Δημοτικές εκλογές 2014: Την Χρυσή Αυγή καταγγέλλει ο Καμίνης
Trending
![Το φυσάνε και δεν κρυώνει στην Τουρκία με τις γαλανόλευκες εμφανίσεις της Ολυμπιακής ομάδας τους](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/27/28ba736d-tourkoi-galanoleyka1.jpg?t=hQiJUmV7ISOSG6rOTwX1wA)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή