Εκλογές 2015: Ψήφισε ο Δημήτρης Κουτσούμπας
Στις 11.00 προσήλθε στο εκλογικό τμήμα του 4ου λυκείου Καλλιθέας ο Δημήτρης Κουτσούμπας γ.γ. του ΚΚΕ.
![Εκλογές 2015: Ψήφισε ο Δημήτρης Κουτσούμπας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/01/25/koutsoumpas-syntagma.jpg?t=yhKmm632_CXjNWBuKKiUEw)
Εξερχόμενος κάλεσε τους πολίτες να ψηφίσουν όλοι «με το χέρι στην καρδιά, γιατί η επόμενη μέρα θα είναι δύσκολη. Να ενισχύσουμε την μοναδική δύναμη αγωνιστικής ελπίδας. Γιατί η επόμενη μέρα θα είναι δύσκολη. Να ενισχύσουμε την μοναδική δύναμη που υπερασπίζεται τα λαϊκά συμφέροντα».
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Πέθανε ο Μπάμπης Βωβός](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/21/910d2dc8-vovos8.jpg?t=YBbSPVCpXPTh8LNk29hhDA)
Πέθανε ο Μπάμπης Βωβός
ΕΛΛΑΔΑ
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή