Τίμησαν την 28η Οκτωβρίου στο Άργος
Στο Άργος καταχειροκροτήθηκε από το πλήθος του κόσμου η μαθητική παρέλαση των σχολείων της πόλης.
![Τίμησαν την 28η Οκτωβρίου στο Άργος](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/10/28/ARGOS_1AXC.jpg?t=14MtPcHjsSGL8A3r7CwKIw)
Παρουσία του Δημάρχου Άργους Μυκηνών Δ. Καμπόσου, του Θεματικού Αντιπεριφερειάρχη Β. Σιδέρη των βουλευτών Γ. Ανδριανού και Γ.Μανιάτη ,των δημοτικών συμβούλων και μελών συλλόγων αποστράτων, τα μαθητικά τμήματα και οι πολιτιστικοί σύλλογοι τίμησαν την εθνική επέτειο.
Νωρίτερα έγινε Δοξολογία στον Ιερό Ναό του Αγίου Πέτρου χοροστατούντος του Θεοφιλεστάτου Επισκόπου Επιδαύρου κ. Καλλινίκου και στην συνέχεια καταθέσεις στεφάνων στο ηρώο της πόλης από την πολίτικη και στρατιωτική ηγεσία, μαθητές και συλλόγους.
![Τίμησαν την 28η Οκτωβρίου στο Άργος](https://img.bbmd.gr/img/820/820/90/2015/10/28/ARGOS_1DF.jpg?t=DgL-KnD-EA-43gExLRzZHw)
0101
Τίμησαν την 28η Οκτωβρίου στο Άργος
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![«Μπλακ άουτ» σε τράπεζες, πτήσεις και MME σε όλο τον κόσμο - Φόβοι για κυβερνοεπίθεση στη Microsoft](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/19/760a7348-airport.jpg?t=-a1f1adLwlVtF0T0IY0d8A)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή