Η Εικόνα της Παναγίας Ξενιάς στο Νέο Ψυχικό
H ενορία Αγίας Σοφίας Νέου Ψυχικού και ο Δήμος Φιλοθέης - Ψυχικού υποδέχονται το σεπτό εικόνισμα της Παναγίας Ξενιάς από την Ιερά Μητρόπολη Δημητριάδος.
![Η Εικόνα της Παναγίας Ξενιάς στο Νέο Ψυχικό](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/12/11/panagia_xenia.jpg?t=Lkb8S23IqPlN6LkU7JeMHw)
Η υποδοχή θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 13 Δεκεμβρίου στις 17.00 στην κeντρική πλατεία του Νέου Ψυχικού επί της οδού Δημ. Βασιλείου.
Να αναφερθεί ότι η εικόνα της Παναγίας Ξενιάς θα παραμείνει στον Ιερό Ναό της Αγίας Σοφίας από την Κυριακή 13 έως την Κυριακή 20 Δεκεμβρίου και καθημερινά θα τελούνται Ιερές Ακολουθίες.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Αποχωρεί ο Δραγασάκης από τον ΣΥΡΙΖΑ](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/18/322828fa-dragasakis.jpg?t=T1cdTIsHUgBpLIrr9HMwQA)
Αποχωρεί ο Δραγασάκης από τον ΣΥΡΙΖΑ
ΠΟΛΙΤΙΚΗ
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή
13:32
∙
Η «ΓΑΤΑ» ΤΗΣ ΗΡΩΔΟΥ ΑΤΤΙΚΟΥ