Δήμος Τρικκαίων: Μέχρι αύριο (16/7) οι αιτήσεις θέσεων εργασίας
ΑΣΕΠ: Ο Δήμος Τρικκαίων ανακοινώνει ότι θα προσλάβει 12 άτομα, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών ή εποχιακών ή πρόσκαιρων αναγκών της Διεύθυνσης Καθαριότητας, Περιβάλλοντος και Αγροτικής Ανάπτυξης.
![Δημαρχείο Τρικκαίων](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2021/07/15/dimarxeio-trikalon2-20.jpg?t=SolnZPzHw0bw0TjvPf8P7w)
Δείτε στον πίνακα ειδικότητες:
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/07/12/1718108970569-582907994-PROSLIPSEIS-TRIKALA.jpg?t=vHNSBukc2qbg_Hi1_2SddA)
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/07/12/1718108970731-873917637-PROSLIPSEIS-TRIKALA1.jpg?t=Vhn9BSjp_uqEn2_1ZVrQeA)
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/07/12/1718108970868-258381563-PROSLIPSEIS-TRIKALA2.jpg?t=4edxOnKYGb-tsvkrIuQkFg)
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/07/12/1718108970990-716997684-PROSLIPSEIS-TRIKALA3.jpg?t=fm74ISDsX9wutGk4NTtKQg)
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν αίτηση ενδιαφέροντος μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, σε αποκλειστική προθεσμία πέντε(5) ημερών, που αρχίζει από 12/7/2021 μέχρι και 16/7/2021,κατάτις εργάσιμες ημέρες και ώρες στα γραφεία του Δήμου Τρικκαίων, Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού(Δ/νση: Ασκληπιού 18, τηλ: 2431351182). Αρμόδιος για την παραλαβή είναι ο υπάλληλος κ. Βαβίτσας Χρήστος.
Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr.