Δήμος Τρικκαίων: Τέλος χρόνου για τις αιτήσεις θέσεων εργασίας
ΑΣΕΠ: Ο Δήμος Τρικκαίων ανακοινώνει ότι θα προσλάβει 12 άτομα, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την αντιμετώπιση κατεπειγουσών ή εποχιακών ή πρόσκαιρων αναγκών της Διεύθυνσης Καθαριότητας, Περιβάλλοντος και Αγροτικής Ανάπτυξης.
![Τρίκαλα](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2021/07/16/trikala.jpg?t=X0HsKrqhgG_yqnKKnd3fzQ)
Δείτε στον πίνακα ειδικότητες:
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/07/12/1718108985323-568455051-PROSLIPSEIS-TRIKALA.jpg?t=AkuBAqE4u4A_f3xUztGFIw)
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/07/12/1718108985509-135450888-PROSLIPSEIS-TRIKALA1.jpg?t=giZi9PkAACP4qfZC12boGg)
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/07/12/1718108985646-951990996-PROSLIPSEIS-TRIKALA2.jpg?t=Pr-i-MP2oQDrClvFwou5zQ)
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2021/07/12/1718108985774-522854644-PROSLIPSEIS-TRIKALA3.jpg?t=_-ZESKCu8iFafH9ZfFjR_w)
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να υποβάλλουν αίτηση ενδιαφέροντος μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, σε αποκλειστική προθεσμία πέντε(5) ημερών, που αρχίζει από 12/7/2021 μέχρι και 16/7/2021,κατάτις εργάσιμες ημέρες και ώρες στα γραφεία του Δήμου Τρικκαίων, Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού(Δ/νση: Ασκληπιού 18, τηλ: 2431351182). Αρμόδιος για την παραλαβή είναι ο υπάλληλος κ. Βαβίτσας Χρήστος.
Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, τη στιγμή που συμβαίνουν, στο Newsbomb.gr.