ΑΣΕΠ: Προσλήψεις 12 ατόμων στο Δήμο Πεντέλης
ΑΣΕΠ: Με συνολικά δώδεκα άτομα ενισχύεται ο Δήμος Πεντέλης - Δείτε ειδικότητες
![Ανώτατο Συμβούλιο Επιλογής Προσωπικού (ΑΣΕΠ)](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2022/04/12/ASEP7.jpg?t=6WhApzFnuAJNga4NkW5HeQ)
Η πρόσληψη θα γίνει με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου για την κάλυψη εποχικών ή παροδικών αναγκών.
Δείτε τις θέσεις εργασίας:
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2022/04/12/proslipseis-penteli.jpg?t=oJe75SA8b4j8WdWLq_YKNQ)
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν, μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά, αποκλειστικά ηλεκτρονικά (mainprotocol@penteli.gov.gr). Το εμπρόθεσμο των αιτήσεων κρίνεται με βάση την ημερομηνία της ηλεκτρονικής υποβολής. Η αίτηση συμμετοχής που θα υποβληθεί ηλεκτρονικά πρέπει απαραιτήτως να εμφανίζεται υπογεγραμμένη, με φυσική υπογραφή. Ανυπόγραφες αιτήσεις δεν γίνονται δεκτές.
Διαβάστε επίσης:
ΑΣΕΠ: Προσλήψεις στην Περιφέρεια Πελοποννήσου - Ειδικότητες
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)