Προσλήψεις στο Δήμο Παύλου Μελά: Τέλος χρόνου για τις αιτήσεις
ΑΣΕΠ: Στην πρόσληψη 98 υπαλλήλων προχωρά ο Δήμος Παύλου Μελά.
![Προσλήψεις 98 καθαριστριών στο δήμο Παύλου Μελά - Πότε λήγει η προθεσμία αιτήσεων](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2022/08/09/ASEP3.jpg?t=uK1fdfis5MMuk86fHY2yvQ)
Αφορά σε θέσεις πλήρους απασχόληση για καθαριστές/καθαρίστριες σχολικών μονάδων κατά το διδακτικό έτος 2022 - 2023.
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2022/08/01/1718114487267-974090634-PROSLIPSEIS-PAVLOS-MELAS.jpg?t=8B5lVwedcQAna0QD4btyTg)
Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι ηλικίας 18 - 67 ετών.
Αιτήσεις μέχρι 9 Αυγούστου.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την συνημμένη αίτηση με αριθμό ανακοίνωσης ΣΟΧ 2/2022 και να την υποβάλουν ηλεκτρονικά μέσω της ηλεκτρονικής πλατφόρμας του Δήμου Παύλου Μελά: eservices.pavlosmelas.gr.
Στο εικονίδιο "Ηλεκτρονικές Αιτήσεις", οι υποψήφιοι, αφού κάνουν σύνδεση με τους κωδικούς taxisnet και εγγραφή, επιλέγουν την κατηγορία "Αιτήσεις" και "καταχώρηση νέας αίτησης" 4 στην συνέχεια στην κατηγορία επαναεπιλέγουν "Αιτήσεις" και στην διαδικασία «Υποβολή αιτήσεων για την Ανακοίνωση ΣΟΧ 2/2022».
Μαζί με την αίτηση υποβάλλονται υποχρεωτικά και τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για την απόδειξη των προσόντων, των λοιπών ιδιοτήτων τους και της εμπειρίας.
Διόρθωση ή συμπλήρωση των αιτήσεων καθώς και αντικατάσταση ή κατάθεση επιπλέον δικαιολογητικών, επιτρέπεται μόνο μέχρι τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των αιτήσεων συμμετοχής στη διαδικασία επιλογής.
Η αίτηση συμμετοχής, που θα υποβληθεί ηλεκτρονικά, πρέπει απαραιτήτως να εμφανίζεται υπογεγραμμένη, με φυσική υπογραφή. Ανυπόγραφες αιτήσεις δεν θα γίνονται δεκτές.