Προσλήψεις στο Δήμο Ελληνικού - Αργυρούπολης: Ποιους αφορά
ΑΣΕΠ: Στη πρόσληψη έξι υπαλλήλων προχωρά ο Οργανισμός Νεολαίας και Αθλητισμού Δήμου Ελληνικού - Αργυρούπολης «ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ».
![ΑΣΕΠ: Προσλήψεις στο Δήμο Ελληνικού - Αργυρούπολης](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2022/09/09/ASEP6.jpg?t=an0Hb8qWT21p0G22GeRbfQ)
Το νέο προσωπικό θα υπογράψει οκτάμηνη σύμβαση εργασίας.
Δείτε τις θέσεις εργασίας:
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2022/09/09/proslipseis-argyroupoli.jpg?t=qDh-TkFjGKYcq16EKXlVSQ)
![](https://img.bbmd.gr/img/900/max/82/2022/09/09/proslipseis-argyroupoli1.jpg?t=_0N_T-RSqphZY3ZTrtJVPw)
Οι υποψήφιοι/ες όλων των ειδικοτήτων πρέπει να είναι ηλικίας από 18 έως 65 ετών.
Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να συμπληρώσουν την αίτηση με κωδικό, κατά περίπτωση, ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 1ΠΕ/ΤΕ ή ΕΝΤΥΠΟ ΑΣΕΠ ΣΟΧ 2ΔΕ/ΥΕ και να την υποβάλουν, μαζί με τα απαιτούμενα δικαιολογητικά είτε αυτοπροσώπως, είτε με άλλο εξουσιοδοτημένο απ’ αυτούς πρόσωπο εφόσον η εξουσιοδότηση φέρει την υπογραφή τους θεωρημένη από δημόσια αρχή είτε ταχυδρομικά με συστημένη επιστολή, στα γραφεία της υπηρεσίας μας στην ακόλουθη διεύθυνση: Ν.Π.Δ.Δ. «Οργανισμός Νεολαίας & Αθλητισμού Δήμου Ελληνικού – Αργυρούπολης ‘‘Γρηγόρης Λαμπράκης’’, Λ. Κύπρου & Τριπόλεως 6, Τ.Κ. 16452, υπόψη κας Τατιάνας Καρατζά (τηλ. επικοινωνίας: 210 9600639 – 210 9624042).
Οι υποψήφιοι μπορούν να αναζητήσουν τα έντυπα των αιτήσεων:
- α) στην υπηρεσία στην ανωτέρω διεύθυνση (www.onadea.gr)
- β) στο δικτυακό τόπο του ΑΣΕΠ (www.asep.gr) και συγκεκριμένα ακολουθώντας από την κεντρική σελίδα τη διαδρομή: Πολίτες Έντυπα – Διαδικασίες Διαγωνισμών Φορέων Ορ. Χρόνου ΣΟΧ
- γ) στα κατά τόπους Κέντρα Εξυπηρέτησης Πολιτών (ΚΕΠ) αλλά και στην ηλεκτρονική τους διεύθυνση (www.kep.gov.gr).
Αναμένεται η προθεσμία αιτήσεων.
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)