Τα προγράμματα του ΟΑΕΔ στο Επαγγελματικό Επιμελητήριο
Η διοικητής του ΟΑΕΔ Μαρία Καραμεσίνη θα παραβρεθεί αύριο στη συνεδρίαση του διοικητικού συμβουλίου του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθήνας.
![Τα προγράμματα του ΟΑΕΔ στο Επαγγελματικό Επιμελητήριο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/10/02/karamesi.jpg?t=iY0Yw-XB6Qb8vF0It2sOug)
Όπως αναφέρεται στην ηλεκτρονική σελίδα του επιμελητηρίου, η κυρία Καραμεσίνη προσκλήθηκε από το επιμελητήριο προκειμένου να αναπτύξει τη νέα πολιτική επιδότησης της εργασίας με τα προγράμματα του ΟΑΕΔ, καθώς και τις πολιτικές της κυβέρνησης δια μέσου του οργανισμού για την μείωση της ανεργίας, τα επιδόματα, την πολιτική της κατάρτισης, κ.λ.π.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Οι επιστήμονες κατάφεραν να φτάσουν στον πάτο της Ερυθράς Θάλασσας - Ανακάλυψαν κάτι ανατριχιαστικό](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/20/9cf6f4e1-red.jpg?t=F4G_rhkfenTzAflUKlQIdA)
![Δυστύχημα στα Τέμπη: «Βόμβα» Πλακιά - «Τα οστά που βρέθηκαν στο Κουλούρι ανήκαν στα παιδιά μου»](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/20/trena-sigkrousi-tempi.jpg?t=fw-_fcsC4-zfsaRYtVWrVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή