Επίσκεψη Α/ΓΕΣ στη Λήμνο και στη Λέσβο
Ο Αρχηγός του Γενικού Επιτελείου Στρατού, Αντιστράτηγος κ. Χρίστος Μανωλάς, επισκέφθηκε χθες την Περιοχή Ευθύνης της 88 ΣΔΙ στη ν. Λήμνο και της 98 ΑΔΤΕ στη ν. Λέσβο.
![Επίσκεψη Α/ΓΕΣ στη Λήμνο και στη Λέσβο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/05/21/fb1df5d138d105cf30da57f981bdad77.jpg?t=C_re0B4Mr-5aQ9Ih_ywJLQ)
Εκεί ενημερώθηκε για την αποστολή και τις δραστηριότητες των Σχηματισμών και έδωσε τις κατευθυντήριες οδηγίες του στο προσωπικό τους. Τον κ. Α/ΓΕΣ συνόδευσε ο Διοικητής της ΑΣΔΕΝ Αντιστράτηγος κ. Ιωάννης Ηλιόπουλος.
Διαβάστε επίσης
Παραβιάσεις από τουρκικά πολεμικά πλοία
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή