Συνεχίζεται η διάθεση γάλακτος στα σχολεία του Πειραιά
Με πρωτοβουλία του Δημάρχου Πειραιά κ. Βασίλη Μιχαλολιάκου, ο Δήμος Πειραιά, θα διανείμει συσκευασίες συμπυκνωμένου γάλακτος σε οικογένειες μαθητών που αντιμετωπίζουν πρόβλημα υποσιτισμού, αξιοποιώντας την προσφορά της εταιρείας «ΝΟΥΝΟΥ» «Friesland Campina Hellas S.A.».
![Συνεχίζεται η διάθεση γάλακτος στα σχολεία του Πειραιά](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/03/21/c688501083ab70233e3160c34c1eea55.jpg?t=NGAxdsIl5z4VzrxsZV8Vgw)
Η κίνηση αυτή του κ. Μιχαλολιάκου αναμένεται να λάβει χώρα την Παρασκευή 23/3/2012 από τις 11:30 έως τις 13:30.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή