Εκλογές 2023 - Γκουντάρας: «Να γίνει το καλύτερο για τα παιδιά μας και τη χώρα»
«Με χαμόγελο, αισιοδοξία και με την ελπίδα να γίνει το καλύτερο για τα παιδιά μας και τη χώρα», έγραψε ο Γρηγόρης Γκουντάρας που άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα
![Γρηγόρης Γκουντάρας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/05/21/grigoris-gkountaras.jpg?t=yY8iser7k81txd0XAH3DLQ)
Ο Γρηγόρης Γκουντάρας ψήφισε στις εκλογές και ανέβασε μια φωτογραφία από την ώρα που ασκεί το εκλογικό του δικαίωμα στο Instagram.
Στη φωτογραφία που ανέβασε στο Instagram, ο Γρηγόρης Γκουντάρας πόζαρε, καθώς έριχε την ψήφο του χαμογελαστός, κάνοντας ένα thumbs-up και στη λεζάντα της δημοσίευσης έγραψε: «Με χαμόγελο, αισιοδοξία και με την ελπίδα να γίνει το καλύτερο για τα παιδιά μας και τη χώρα».
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή