Κασσελάκης για Ιωαννίδη: «Στη δική μου γενιά έφτασε ο απόηχος ενός προπονητή που άλλαξε το μπάσκετ»
Με μια φωτογραφία αποχαιρέτησε ο Στέφανος Κασσελάκης τον Γιάννη Ιωαννίδη.
![Κασσελάκης για Ιωαννίδη: «Στη δική μου γενιά έφτασε ο απόηχος ενός προπονητή που άλλαξε το μπάσκετ»](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2023/10/04/kasselakis-stefanos-syriza.jpg?t=Mv3AnK_vQ5ZBiLBaRrso5g)
Το δικό του «αντίο» στον Γιάννη Ιωαννίδη απευθύνει ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ ΠΣ, Στέφανος Κασσελάκης.
Σε ανάρτηση του στο Facebook, την οποία συνοδεύει με μια φωτογραφία του Γιάννη Ιωαννίδη με τους Νίκο Γκάλη και Γιάννη Γιαννάκη, ο κ. Κασσελάκης αναφέρει:
«Στη δική μου γενιά έφτασε ο απόηχος ενός προπονητή που άλλαξε το ελληνικό μπάσκετ για πάντα. Στη φωτογραφία, δύο θρυλικοί παίκτες, κι ανάμεσά τους ο θρύλος που έπαιζε από τον πάγκο.
Αντίο στον Γιάννη Ιωαννίδη».
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή