Ο Πρόεδρος του Ε.Ε.Σ. συμμετείχε στην παρουσίαση του ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις 2024
O Πρόεδρος του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, Dr. Αντώνιος Αυγερινός, συμμετείχε, ως επίσημο προσκεκλημένος, στην παρουσίαση του ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις 2024 στο Σείριο, όπου και απηύθυνε χαιρετισμό.
![Ο Πρόεδρος του Ε.Ε.Σ. συμμετείχε στην παρουσίαση του ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις 2024](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2024/07/23/58903413-ACROPOLIS-SSS_PRESENTATION_-18.jpg?t=sRe2I48hJmYs07KdYNJOKA)
O Πρόεδρος του Ελληνικού Ερυθρού Σταυρού, Dr. Αντώνιος Αυγερινός, συμμετείχε, ως επίσημο προσκεκλημένος, στην παρουσίαση του ΕΚΟ Ράλλυ Ακρόπολις 2024 στο Σείριο, όπου και απηύθυνε χαιρετισμό.
Ο Ελληνικός Ερυθρός Σταυρός αναμένεται να έχει για ακόμα μια χρονιά πρωταγωνιστική παρουσία, παρέχοντας υγειονομική κάλυψη σε συμμετέχοντες (οδηγούς, συνοδηγούς) και θεατές σε όλες τις διαδρομές του κορυφαίου αθλητικού γεγονότος.
Trending
![Κρύβονται στα βουνά οι «νταήδες» της Κρήτης – Ταυτοποιήθηκαν 2 για τον ξυλοδαρμό του Ελληνοκαναδού](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/23/b4e8f478-kriti-ksylo-ellhnokanados.jpg?t=m3NX0XQ2QXY1HUpCnHlvLg)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή