Βίντεο: Πρεμιέρα με ομίχλη στο Χιονοδρομικό στο Βελούχι
Το πρώτο χιόνι του φετινού Χειμώνα έφερε χαρά, σε κατοίκους και επισκέπτες στο Καρπενήσι, αλλά δυστυχώς η ομίχλη και οι δυνατοί άνεμοι το Σαββατοκύριακο, δεν επέτρεψαν στους σκιέρ να χαρούν το αγαπημένο τους σπορ.
![Βίντεο: Πρεμιέρα με ομίχλη στο Χιονοδρομικό στο Βελούχι](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2012/12/10/1e30a0d67e9747e1b52897f5f4d92b28.jpg?t=Et8UFy3N7U3YvbipdSxEzg)
Παρόλα αυτά, πολλοί ήταν οι τολμηροί που έκαναν σύντομες και προσεκτικές καταβάσεις στις πίστες Τάκης Φλέγκας και Θησέας που ήταν στην διάθεσή τους, ενώ σε λειτουργία ήταν και ο Άνεμος 1. Ωστόσο, σύμφωνα με το lamiastar.gr, το πανέμορφο κατάλευκο τοπίο όμως, δεν μπόρεσαν να το χαρούν, καθώς ήταν κρυμμένο στην ομίχλη.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή