Διαγωνισμός αλιείας στην Κάρυστο
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε ο αγώνας αλιείας παίδων που διοργάνωσε για μια ακόμη φορά ο Ναυτικός Όμιλος Καρύστου την Τρίτη 13 Αυγούστου στο λιμάνι της Καρύστου.
![Διαγωνισμός αλιείας στην Κάρυστο](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/08/17/6458d7e39c83007669ede87afc851aea.jpg?t=oODYWq_D6RvJguGLtIcfIA)
Μια εκδήλωση που πραγματοποιείται κάθε καλοκαίρι και συμμετέχουν παιδιά ηλικίας έως 13 ετών. Φέτος η συμμετοχή ξεπέρασε τα 150 άτομα.
Οι μικροί ψαράδες αφού παρέλαβαν τα δώρα τους (από ένα καλάμι με δόλωμα και μια μπλούζα ) έδωσαν δυναμικά το παρόν και έδειξαν σε όλους τους μεγάλους που τους παρακολουθούσαμε ότι ξέρουν και να ψαρεύουν αλλά και να αγωνίζονται.
Trending
![Δέσποινα Βανδή: «Σπάει» τη σιωπή της συνεργάτιδα της τραγουδίστριας για την συναυλία στην Τουρκία](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/18/f5f96f26-vandi.jpg?t=kLj7C06NjwvBFhn8UVkUTw)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή