Σύλληψη 38χρονου για παράνομη λειτουργία παιχνιδιών
Συνελήφθη, χθες το βράδυ, σε Δημοτικό Διαμέρισμα του Δήμου Φαιστού, από αστυνομικούς του Τμήματος Αστυνομικών Επιχειρήσεων Μεσσαράς, 38χρονος, ιδιοκτήτης καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος, για παράβαση του Νόμου περί παιγνίων.
![Σύλληψη 38χρονου για παράνομη λειτουργία παιχνιδιών](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/08/29/b1984ce6088a61c06491c72b33b9bb10.jpg?t=enowipW5pfCVNQzNCsGrTQ)
Ο 38χρονος, έχει εγκαταστήσει και θέσει σε λειτουργία, πέντε ηλεκτρονικούς υπολογιστές, με λογισμικό πρόγραμμα των τυχερών παιγνίων «Φρουτάκια», οι οποίοι και κατασχέθηκαν.
Το προανακριτικό έργο διενεργείται από το Αστυνομικό Τμήμα Μοιρών.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή