Τρία πλοία του Π.Ν. στον Πειραιά για τον εορτασμό του Αγ. Νικολάου
Η φρεγάτα «Ύδρα», η πυραυλάκατος «Γρηγορόπουλος» και το υποβρύχιο «Πόντος» θα καταπλεύσουν στο λιμάνι του Πειραιά, στο ύψος του Εκθεσιακού Κέντρου του ΟΛΠ, το πρωί της Παρασκευής προκειμένου να δοθεί η δυνατότητα στο κοινό να τα επισκεφθεί, με την ευκαιρία του εορτασμού του Αγίου Νικολάου, προστάτη των ναυτικών.
![Τρία πλοία του Π.Ν. στον Πειραιά για τον εορτασμό του Αγ. Νικολάου](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2013/12/03/f68e576d35a100df828151b9e089c612.jpg?t=ePMCv3TxFrnIplwxL-G8Aw)
Οι ώρες του επισκεπτηρίου έχουν ως ακολούθως: Παρασκευή 06 Δεκεμβρίου, από 15:00 έως 18:00, Σάββατο 07 Δεκεμβρίου, από 10:00 έως 18:00 και Κυριακή 08 Δεκεμβρίου, από 10:00 έως 18:00.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή