Συνελήφθη Τρικαλινός καταστηματάρχης: Πέταξε... σκαμπό σε υπάλληλό του
"Ξέφυγε" ο καυγάς ανάμεσα σε γνωστό 45χρονο Τρικαλινό ιδιοκτήτη καταστήματος υγειονομικού ενδιαφέροντος και νεαρό εργαζόμενο του μαγαζιού
![Συνελήφθη Τρικαλινός καταστηματάρχης: Πέταξε... σκαμπό σε υπάλληλό του](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/01/18/7895297b461e6798358d0496e7b04a8f.jpg?t=CgX4msIjVqyb2EAZXfYN2w)
Όπως γράφει το trikalanews.gr σήμερα τα ξημερώματα ο νεαρός που εργάζεται στο κατάστημα ως D.J προσήλθε με τραύμα στο Νοσοκομείο Τρικάλων και κατήγγειλε ότι το τραύμα προέρχεται από... σκαμπό που εκτόξευσε εναντίον του ο ιδιοκτήτης του καταστήματος.
Μετά την καταγγελία του νεαρού η υπόθεση πέρασε στην Αστυνομική Διεύθυνση Τρικάλων, καθώς ο νεαρός, υπέβαλε μήνυση κατά του ιδιοκτήτη του καταστήματος, με αποτέλεσμα ο τελευταίος να συλληφθεί και να οδηγηθεί στα κρατητήρια της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή