Βουλευτής της ΝΔ έπινε τον καφέ του όταν ξαφνικά εμφανίστηκε...
Απρόσμενη επίσκεψη στο τραπέζι του...
![Βουλευτής της ΝΔ έπινε τον καφέ του όταν ξαφνικά εμφανίστηκε...](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/02/24/f2dca3f6b88cc4f2459d12f8982c967c.jpg?t=upIaQSpAa_E8mN30C4ed7Q)
«Έφοδος» κλιμακίων της Εφορίας Τρικάλων το πρωί της Κυριακής σε καφετέριες της πόλης και... έλεγχος στο τραπέζι του βουλευτή της Ν.Δ., Ηλία Βλαχογιάννη.
Όπως η φωτό του trikalavoice.gr μαρτυρά, ο προϊστάμενος του Τμήματος της Εφορίας, Μπάμπης Ζούζουλας, δεν «κόλλησε» πουθενά, ούτε ακόμη όταν έφτασε στο τραπέζι της καφετέριας όπου κάθονταν ο Ηλίας Βλαχογιάννης, με τον γιό του Γιώργο, τον διευθυντή του γραφείου του αντιπεριφερειάρχη Τρικάλων, Γιώργο Καρανάσιο (ο οποίος διακρίνεται στη φωτό) και τον δημοτικό σύμβουλο Καλαμπάκας, Γιάννη Παπαμιχαήλ.
Ο εφοριακός καλημέρισε και... κοφτά ρώτησε «έχετε αποδείξεις;» για να προχωρήσει έπειτα στην επιβεβαίωση!
Αμέσως μετά ακολούθησε κουβέντα για τις αυτοδιοικητικές εκλογές.