Αγρίνιο: Είχαν «βάλει στο μάτι» το πορτοφόλι αλλά...
Δυο νεαροί τσιγγάνοι, 16 και 19 ετών, επισκέφτηκαν χθες αργά το απόγευμα (06-03-2014), το γραφείο φυσιοθεραπευτή του Αγρινίου, απ’ όπου και έκλεψαν ένα πορτοφόλι.
![Αγρίνιο: Είχαν «βάλει στο μάτι» το πορτοφόλι αλλά...](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/03/07/2db1a77d2f7d070e74ed89ce403a7374.jpg?t=PdV9Ymzwc7m2Kg3QmrIgyQ)
Σύμφωνα με το agrinioreport.com, έγιναν αντιληπτοί πριν προλάβουν να απομακρυνθούν και για κακή τους τύχη, οι ιδιοκτήτες αντέδρασαν και κατάφεραν να ακινητοποιήσουν τους νεαρούς, παραδίδοντάς τους, ουσιαστικά, στην αστυνομία, που έσπευσε για τα περαιτέρω.
Η σύλληψη έγινε στις 20.00 απ’ την ομάδα ΔΙΑΣ.
Trending
![Λαγοκέφαλοι: «Κρούουν» καμπανάκι οι ψαράδες - Προκαλούν μέχρι και ακρωτηριασμό με δάγκωμά τους](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/30/49c44b27-lagokefaloi.jpg?t=1XHrcy3QI9iJr_llxzJAwQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή