Παρουσία περιπολικών άνοιξαν σήμερα τα σχολεία στην Εύβοια
Σημαντική μειοψηφία καθηγητών συμμετείχε στην στάση εργασίας που προκήρυξη η ΟΛΜΕ και η ΕΛΜΕ Εύβοιας, κατά την σημερινή έναρξη της υποχρεωτικής αναπλήρωσης των χαμένων ωρών σε σχολεία που τελούσαν υπό κατάληψη το προηγούμενο διάστημα.
![Παρουσία περιπολικών άνοιξαν σήμερα τα σχολεία στην Εύβοια](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/04/23/0d70c89d9d7a0bc4407b518d2adcb08e.jpg?t=aNe4LJjjRNSB_Ch0TKmF8Q)
Αυτό ωστόσο που στιγμάτισε τη διαδικασία ήταν η παρουσία περιπολικών στους αυλόγυρους των σχολικών μονάδων, πριν την προσέλευση μαθητών και καθηγητών σε αυτές σύμφωνα με το lamiastar.gr
Διαβάστε επίσης:
Συμβολικός αποκλεισμός σε σχολείο της Θεσσαλονίκης
Παρουσία περιπολικών άνοιξαν σήμερα τα σχολεία από LAMIASTARGR
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή