Η στρατιωτική μουσική της 80 ΑΔΤΕ στους Λειψούς
Έπειτα από πρόσκληση του Δήμου Λειψών και διαταγή της 80 ΑΔΤΕ η στρατιωτική μουσική παρουσίασε το βράδυ της Κυριακής 27 Ιουλίου ένα πλούσιο μουσικό καλλιτεχνικό πρόγραμμα στο χώρο του λιμανιού.
![Η στρατιωτική μουσική της 80 ΑΔΤΕ στους Λειψούς](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/07/30/f0d33764d5653028e3b60431e6f22ddc.jpg?t=TyVfY_utSxpXQToaPajceQ)
Πριν τη συναυλία είχε προηγηθεί παρέλαση στο λιμάνι και στη συνέχεια έγινε η υποστολή της ελληνικής σημαίας (όπως και το επόμενο πρωί ή έπαρση).
Ο δήμαρχος Λειψών μίλησε με τα καλύτερα λόγια για τη μουσική και την αγάπη του κόσμο προς το στρατό και για την συνεχή βοήθεια που παρέχει ο στρατός σε όλα τα θέματα του νησιού ακόμα και σε σοβαρά θέματα υγείας με τους στρατιωτικούς γιατρούς.
Διαβάστε επίσης
Αρχαιολόγοι βρήκαν το «κρασοπότηρο» του Περικλή;
Trending
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή