Έπεσαν σε δεξαμενή με μούστο!
Σε μια δεξαμενή για μούστο έπεσαν σήμερα ()8/11/14) το πρωί δύο άντρες στις Δάφνες του Ηρακλείου.
![Έπεσαν σε δεξαμενή με μούστο!](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2014/11/08/CACHE_620X620_1_1184582-1.jpg?t=UE1TiGMAM8GAKBH0iFiAHw)
Δυστυχώς για τους ίδιους, για άγνωστο λόγο έχασαν την ισορροπία τους και έπεσαν μέσα στη δεξαμενή, η οποία ήταν άδεια, γεγονός που έκανε τη σύγκρουση σφοδρότερη. Αρχικά έπεσε ένας 50χρονος. Στη συνέχεια ο 65χρονος που βρισκόταν στο σημείο προσπάθησε να τον ανασύρει, όμως έπεσε και ο ίδιος μέσα.
Στο σημείο έφτασαν άντρες της ΕΜΑΚ προκειμένου να τους ανασύρει. Σύμφωνα με το cretapost, ο ένας εκ των δύο τραυματιών είχε χάσει τις αισθήσεις του λόγω αναθυμιάσεων, ωστόσο και οι δύο είναι καλά στην υγεία τους.
Σχετικές ειδήσεις
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή