Ρέθυμνο: Συζήτηση για το bullying στη μνήμη του Β. Γιακουμάκη
Συζήτηση με θέμα «Σχολικός εκφοβισμός – Η σιωπή δε σταματάει τη βία. Μη φοβάσαι μίλα!» θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 22 Απριλίου, στις 5:30 το απόγευμα, στο Σπίτι Πολιτισμού στο Ρέθυμνο.
![Ρέθυμνο: Συζήτηση για το bullying στη μνήμη του Β. Γιακουμάκη](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2015/04/18/sxolikos-ekfovismos.jpg?t=ibZcG-vxlyA21AWKTz18DA)
Η εκδήλωση είναι αφιερωμένη στη μνήμη του Βαγγέλη Γιακουμάκη και την διοργανώνουν ο δήμος Ρεθύμνου – Κ.Ε.ΔΗ.Ρ με τη στήριξη της Περιφέρειας Κρήτης-Περιφερειακή Ενότητα Ρεθύμνου.
Σχετικές ειδήσεις
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
![Καύσωνας: Αυτό είναι το κόλπο για να μετατρέψεις τον ανεμιστήρα σε κλιματιστικό με ένα μπουκάλι](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/anemistiras.jpg?t=yNuw7z0Tebje-ToscbPzXQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή