Ο κολλητός φίλος του Παντελίδη αποκαλύπτει τι είπαν οι αυτόπτες μάρτυρες
Ο στενός φίλος του Παντελή Παντελίδη, Σπύρος Ζωίτσας μίλησε στην κάμερα του star και την εκπομπή της Ζήνας Κουτσελίνη, «Αλήθειες με τη Ζήνα» και έκανε αποκαλύψεις...
![Ο κολλητός φίλος του Παντελίδη αποκαλύπτει τι είπαν οι αυτόπτες μάρτυρες](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/03/18/1717842426620-720280480-Capture.jpg?t=5MpfiIqceFbW6vzIpQq05A)
«Πολλά ακούστηκαν για το ποιος οδηγούσε. Ακόμα και στην αρχή με το που βγήκε από το αυτοκίνητο η Φρόσω, είπε ξαφνικά σε κάποιους περαστικούς “Δεν οδηγούσα εγώ αλλά ο Παντελής.” Αυτό αν όντως ισχύει, δεν κατάλαβα γιατί το είπε. Μου φαίνεται όμως, λιγάκι περίεργο. Μπορεί η κοπέλα να το είπε σαν αντίδραση από το φόβο της», τόνισε ο κύριος Ζωίτσας.
Διαβάστε περισσότερα στο gossip-tv.gr
Trending
![«Κόλαση» φωτιάς στο Σοφικό Κορινθίας: Στο νοσοκομείο τρεις πυροσβέστες - Προς Επίδαυρο το μέτωπο](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/11/a4ec4c79-6271451.jpg?t=MbrSu0ImxhPACyzGcRen8A)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή