Θεσσαλονίκη: Ανάληψη ευθύνης για τη ρίψη μπογιάς σε εφορία
Την ευθύνη για την ρίψη μπογιάς στη ΣΤ' ΔΟΥ Θεσσαλονίκης σήμερα το πρωί, ανέλαβε με ανακοίνωση που αναρτήθηκε στο διαδίκτυο η ομάδα «Δαμόκλειος Σπάθη».
![Θεσσαλονίκη: Ανάληψη ευθύνης για τη ρίψη μπογιάς σε εφορία](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2016/03/23/550_334_495178.jpg?t=YthnCVAi3idhlxjPB_wlbw)
Στην ανακοίνωση γίνεται λόγος για συμβολική παρέμβαση «ενάντια στην διαπραγμάτευση που γίνεται αυτές τις μέρες μεταξύ κυβέρνησης και δανειστών για το νέο φορολογικό σύστημα».
Η ομάδα «Δαμόκλειος Σπάθη» είχε αναλάβει την ευθύνη και για το περιστατικό με τη ρίψη μπογιάς στα γραφεία της Μητρόπολης Θεσσαλονίκης, στις 2 Φεβρουαρίου.
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή