Διαμαρτυρία οπαδών της ΑΕΛ
Σε αποκλεισμό της ΠΑΘΕ, στο ύψος των διοδίων του Μακρυχωρίου, έχουν προχωρήσει...
Σε αποκλεισμό της ΠΑΘΕ, στο ύψος των διοδίων του Μακρυχωρίου, έχουν προχωρήσει από τις 9 το βράδυ οπαδοί της ΑΕΛ, οι οποίοι με αυτό τον τρόπο διαμαρτυρονται εκ νέου για την επικύρωση της βαθμολογίας του πρωταθλήματος της Σούπερ ΛΙγκ.
Η κυκλοφορία εκτρέπεται προς εναλλακτικές διαδρομές, όμως το πρόβλημα είναι μεγαλύτρο καθώς λίγο πιό κάτω, στο ύψος των Αμπελακίων έχει ξεσπάσει φωτιά, οποία βρίσκεται σε εξέλιξη,
.
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή