Στο Κ.Α.Σ η έγκριση αρχαιολογικών ζωνών στο Τέμενος
Την Τοπική Κοινότητα του Προφήτη Ηλία επισκέφθηκε σήμερα ο Δήμαρχος Ηρακλείου κ. Γιάννης Κουράκης μαζί με τη Δημοτική Σύμβουλο κ. Βάλια Κοκολογιάννη και εκλεγμένα στελέχη της Τοπικής Κοινότητας.
![Στο Κ.Α.Σ η έγκριση αρχαιολογικών ζωνών στο Τέμενος](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2011/11/28/9f525b4faef96067a04673814742c0f5.jpg?t=G_BwODhj0ycpgtS-bf3oXw)
Συγκεκριμένα είχαν συνεργασία με εκπροσώπους φορέων και πολίτες με αφορμή την αυριανή συζήτηση στο Κ.Α.Σ όπου θα παρευρεθεί ο Δήμαρχος για το ζήτημα της έγκρισης ή μη καθορισμού ζωνών ά και ΄β προστασίας εντός του αρχαιολογικού χώρου του φρουρίου Τεμένους (Τοπικής Κοινότητας Προφήτη Ηλία).
Trending
![Αμαζόνιος: Φυλή που δεν είχε έρθει ποτέ σε επαφή με τον πολιτισμό, βγαίνει από την περιοχή της](https://img.bbmd.gr/img/500/max/90/2024/07/17/bb609bdb-Mashco-Piro.jpg?t=MMvA-DUjB7KrHc6Yxr_RVQ)
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή