Το πανωφόρι που όλες πρέπει να έχουμε στη ντουλάπα μας
Είσαι σίγουρη πως έχεις;
![Το πανωφόρι που όλες πρέπει να έχουμε στη ντουλάπα μας](https://img.bbmd.gr/img/1260/max/82/2020/12/19/mauro_me_derma.jpg?t=rwLW6ztsjA8q_zoiGpfr-A)
Έχεις σίγουρα ένα μαύρο, ένα denim ίσως και ένα σε έντονη ή printed απόχρωση. Ο λόγος για τα πανωφόρια που κατέχουν περίοπτη θέση στην γκαρνταρόμπα σου. Τι γίνεται όμως με αυτά που είναι σε neutral (aka μπεζ ή nude) αποχρώσεις; Έχεις ήδη κάποιο, και αν όχι, ξέρεις γιατί αξίζει να αποκτήσεις;
Διάβασε περισσότερα στο Queen.gr
Trending
Ροή Ειδήσεων
Δημοφιλή